to jest slogan

o InstytucieHistoria Instytutu

Na targach Medycyny Niekonwencjonalnej stoisko refleksologii w Katowicach umieszczono obok stoiska egzorcystów i wróżbiarek kart Tarota. Wanda wiedziała, że ten proces przedstawiania refleksologii prowadzi do nikąd. Nie było również miejsca na wykład refleksologii na głównej sali wykładowej - nie była dla organizatorów "swoją". W tym czasie prowadziła już spotkania z refleksologią dla słuchaczy w Radio Katowice, Radio 3 - Warszawa, TV Warszawa, TV Lublin, Radio Bielsko.
więcej »


Akredytacje

International Institute of Reflexology, USA - Floryda.
Prezydent D.C.Byers upoważnia mgr Wandę Budzanowską - Bratko do prowadzenia programów nauki refleksologii dla polsko języcznej społeczności na całym świecie, równocześnie upoważnia Wandę do prezentowania refleksologii w mediach (szczegóły w załączonym na stronie dokumencie pana D.C.Byers)
więcej »


Przedstawiciele

Katowice - Teresa Terlecka
Kielce - Beata Rybak
Łódź - Elżbieta Bienias
Rzeszów - Krystyna Sobańska
Skoczów - Ilona Jaroszewska
Warszawa - Barbara Rożdżyńska-Stańczak i Mirosława Tarczyńska
więcej »

Refleksolodzy w Polsce

Baza Refleksologów, aktualnych członków Polskiego Instytutu Refleksologii. Wszyscy ukończyli kursy szkoleniowei zdali egzaminy zgodnie z programem nauczania Polskiego Instytutu Refleksologii.
więcej »Wanda i Andrzej Bratko

Wanda - Dyplomowany Refleksolog Międzynarodowego Instytutu Refleksologii w USA, upoważniona do nauki zawodu refleksologa dla polsko języcznej społeczności w całym świecie.
Andrzej - Dyplomowanym Refleksolog International Institut for Zoneterapi Uddannelse w Danii, oraz absolwent Ontario College of Traditional Chinese Medicine, Canada.
więcej »


Podręczniki do nabycia

Książki:
"PRAKTYCZNA REFLEKSOLOGIA drogą do zdrowia", Wandy Bratko
"LEPSZE ZDROWIE Z REFLEKSOLOGIĄ STÓP I RĄK", D.C Byers, tłum. W. Bratko
Płyty CD z narracją praktycznego zabiegu na stopach
Mapy stóp i dłoni
więcej »